Ehitustööd

Vajad usaldusväärset ehituspartnerit? Kedagi, kes võtaks enda kanda kõik renoveerimis- ja ehitustööd, ilma, et peaksid ise end tehniliste üksikasjadega vaevama? Oled väsinud sellest, et tööde tähtajad venivad ja tulemused on keskpärased? Soovid, et fassaadid oleksid ka kümne aasta pärast nagu uued?
Siis oled õiges kohas, sest Acterna meeskond teeb oma tööd hingega, annab kõik objektid üle kokkulepitud tähtajaks ning kui soovid puhtamast puhtamaid välisfassaade, siis võtame appi oma hea koostööpartneri Weberi tooted ning anname ka kõige ilmetumatele seintele perfektse välimuse innovaatilise AquaBalance tooteseeriaga.
Meie pikaajalised kogemused ehitussektoris ja rahulolevad kliendid annavad tunnistust sellest, et me ei tee kompromisse ei kvaliteedi ega tähtaegade osas. Anname oma isikliku garantii kõigile ehitustöödele ja parimaks soovituseks ning visiitkaardiks on meile kõik meie poolt ehitatud hooned ja teostatud renoveerimistööd.
Leiame ka piiratud eelarve korral parimad lahendused, oskame soovitada häid töövahendeid ja oleme Sulle tugevaks partneriks kõigis ehitustöödes.

ehitustööd

Puhtad fassaadid AquaBalance sarjaga!

Sertifikaadid:

Aleksei Tomski diplom