BioComb_3i1_Estonia(1)

BioComb logo 2016_eesti

Kaitse oma kodu BioCombiga!

Katuste puhastamine ei ole kunagi olnud lihtsam. BioCombi tooteperes on  puhastus- ja hooldusvahendeid seintele, katustele, fassaadidele, värvitud pindadele, terrassidele, välistekstiilidele, samuti leiab valikust värvieemaldusvahendeid. Tegemist on puhaste ja keskkonnasõbralike toodetega,  mille kasutamisega saab hakkama igaüks. BioCombil on lai ja pidevalt uuenev tootevalik. Paljud tooted ei vaja veega maha pesemist!

BioComb – lihtne, kiire ja keskkonnasõbralik puhastus Sinu kodule!

Sammaldunud katus

ENNE

Punasest-tellisest-katus

PÄRAST

Uus teenus Acterna ehitusmeistritelt: katuste puhastamine BioCombiga!

BioComb Benac 05 on professionaalseks kasutamiseks mõeldud toode bakterite, hallituse, vetikate ja samblike hävitamiseks ning tõrjumiseks sise- ja välistingimustes. Toode on keskkonnasõbralik ja bioloogiliselt lagunev.

Millistel pindadel Benac 05 puhastusvahendit kasutada?
BioComb Benac 05 sobib kasutamiseks kivi-, bituumen-, plekk- ja eterniitkatustel, fassaadidel, kivisillutistel, soklitel jne.

Kuidas puhastusprotsess toimub?
Vanasti puhastati katuseid survepesuga, selline meetod aga kulutab ja lõhub aja jooksul katuse pinda, muutes katuse vastuvõtlikuks niiskuskahjustustele, seentele ja vetikatele. BioCombi uudset ja keskkonnasõbralikku puhastusvahendit on lihtne peale kanda ja see hävitab katuselt kõik samblikud, jättes samal ajal puutumatuks ümbritsevad taimed ja viljapuud. Tulemus kestab kuni 10 aastat!

Benac 05 lahustatakse vees: 1 osa lahust ja 4 osa vett. 1 liitri valmis lahusega saab töödelda 6-8 m2 pinda. Enne katuse või fassaadi puhastamist tuleb lahtine mustus eemaldada. Lahust kantakse töödeldavale pinnale pihustades, väiksematele pindadele pintsli või harjaga. Parimad ilmaolud pinnatöötluse ajaks on poolpilvised, sajuta päevad. Toode ei vaja loputamist.

Katuste puhastamine BioComb tootega

Telli katuste hooldus Acternalt ja tõsta oma kinnisvara väärtust puhta ning samblavaba katusega! Tulemused jäävad püsima aastateks, kahjustamata ümbritsevat keskkonda.

Vaata ka soomekeelset tootetutvustust ja näidisvideot! https://www.youtube.com/watch?v=FCH80NlSV7g

BioComb toodete ja puhastusteenus tellimiseks saada päring e-posti aadressil acterna@acterna.ee